call

Aktualne promocje

 Oferta świąteczna

Kierujemy do Państwa ofertę na działania promocyjne, towarzyszące zbliżającym się świętom Wielkiej Nocy. Nasze media oferują szybki przekaz informacji dotyczących promocji oraz życzeń świątecznych dla Państwa Klientów.

Radio Norda FM

  • Emisja spotu radiowego 20s. - czas emisji: 7 dni (84 emisje) – Cena świąteczna : 400 zł
  • Emisja spotu radiowego 20s. - czas emisji: 14 dni (168 emisji) – Cena świąteczna : 800 zł
  • Produkcja spotu radiowego: 150 zł

Twoja Telewizja Morska

  • Emisja reklamy planszowej 20s. w Telewizji TTM – czas emisji: 14 dni (252 emisje) – Cena świąteczna: 800 zł
  • Emisja reklamy planszowej 20s. W TV Chopin Info – czas emisji 14 dni (168 emisji) – Cena świąteczna: 200 zł
  • Produkcja reklamy planszowej: 150 zł

Nadmorski 24.pl

  • Baner reklamowy 850x170 px – Czas emisji: 14 dni – Cena świąteczna: 450 zł

 
Do powyższych cen należy doliczyć 23% VAT

Oferta jest ograniczona w czasie do kampanii prowadzonych w dniach 22.03.2021 – 05.04.2021

 

Oferta specjalna dla Organizacji Pożytku Publicznego

Dzięki współpracy z Nadmorską Grupą Medialną można skutecznie pomóc podatnikowi w wyborze Organizacji, na którą przekaże on swój procent podatku. Co ważne: istnieje szansa, że zapoznając się z jej misją, w przyszłym roku powtórzy to działanie i ponownie przekaże wpłatę dla tej samej organizacji.
Portal Nadmorski24.pl odnotowuje około 2 milionów odsłon rocznie. Są to użytkownicy zaangażowani i poszukujący konkretnych informacji w serwisach drogowych, pogodowych, informacjach o bieżących wydarzeniach, pomagających w podejmowaniu codziennych decyzji. Każdorazowe odwiedziny na portalu mogą być połączone z wyświetleniem banera informacyjnego zajmującego optymalną pozycję w centralnej części strony. Baner (do wyboru G3 lub G0) wyświetlany w rotacji, zachęcać będzie do przekazywania 1% podatku (jak na podanym niżej przykładzie), a także może przekierowywać do strony organizacji pożytku publicznego, wpływając w ten sposób na jej lepszą promocję w przeglądarkach internetowych.

   Dodatkowo umożliwiamy Państwu udział w programie Gość Dnia emitowanym na antenie Radia Norda FM i Twojej Telewizji Morskiej TTM. Jest to wyjątkowa okazja do zaprezentowania Państwa działań i zachęcenie odbiorców do ich wsparcia.

   W składzie Nadmorskiej Grupy Medialnej znaczące miejsce zajmuje Telewizja Kablowa Chopin, która jest dostawcą sygnału do kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców Pomorza oraz większych miast regionu Kociewia. Dzięki temu możemy zaproponować akcję promocyjną przy wykorzystaniu telewizyjnego kanału informacyjnego Chopin Info. Jest to doskonałe miejsce, aby za pomocą planszy reklamowej zainteresować widza działaniami organizacji oraz podać niezbędne do przekazania podatku dane, takie jak numer KRS, czy adres strony internetowej.

Gdyby oferta wymagała jakichkolwiek wyjaśnień, uzupełnień, z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Jesteśmy otwarci na propozycje i nowe wyzwania. Chętnie zmienimy się dla Państwa.

Ważność oferty: 30 kwietnia 2021

Aby uzyskać cenę i szczegóły promocji prosimy skontaktuj z nami!

Anna Malinowska

tel.: (58) 738 97 19 GSM 603 182 570

E-mail: [email protected]

Arkadiusz Woźniak

tel.: (58) 738 97 85 GSM 729 716 311

E-mail: [email protected]

 
Zastrzeżenie: Niniejsza oferta jest własnością spółki Twoja Telewizja Morska z Wejherowa (ul. Przemysłowa 3) i została przygotowana wyłącznie dla Adresata Oferty. Oferta może służyć jedynie do oceny propozycji właściciela oferty. Bez pisemnej zgody autora oferty, całkowicie wyklucza się możliwość jej wykorzystywania w inny sposób czy udostępniania osobom trzecim.

Nasze media uczestniczące w akcji:

Telewizja TTM
keyboard_arrow_right
Telewizja Kablowa CHOPIN
keyboard_arrow_right
Radio Norda FM
keyboard_arrow_right
Portal Nadmorski24.pl
keyboard_arrow_right
Telewizja TTR
keyboard_arrow_right
Portal Kociewie24.pl
keyboard_arrow_right