call

Aktualne promocje

Oferta dla branży hotelarsko – wypoczynkowej. Lato 2021

Od ponad 26 lat jesteśmy obecni na rynku medialnym i reklamowym Kaszub Północnych i Pomorza. Jako jedyni w regionie, dysponujemy wszystkimi mediami elektronicznymi (TV, Radio, internet). Z naszych mediów korzystają zarówno mieszkańcy Kaszub i Pomorza, ale również około 6 milionów mieszkańców pozostałej części Polski.

W specjalnej ofercie dedykowanej branży hotelarsko – wypoczynkowej, Proponujemy Państwu unikatowy dostęp do grup osób, które powinny być bezpośrednio lub pośrednio zainteresowane Waszą ofertą.

Posiadamy niezbędne zasoby, aby pomóc Państwu w zredagowaniu komunikatów medialnych w taki sposób, by ich zasięgi i skuteczność były maksymalne a efektywność, także kosztowa, największa.

Dobrze przeprowadzona kampania teraz, nie tylko pozwoli zapełnić miejsca w Waszym obiekcie w lecie 2021, ale pomoże przedłużyć sezon i na pewno poszerzy grono zainteresowanych w następnych sezonach.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego – skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy korzyści wynikające ze współpracy z nami oraz szczegóły oferty.

Przejdź do formularza >>>

Nasze media uczestniczące w akcji:

Telewizja TTM
keyboard_arrow_right
Telewizja Kablowa CHOPIN
keyboard_arrow_right
Radio Norda FM
keyboard_arrow_right
Portal Nadmorski24.pl
keyboard_arrow_right
Portal Kociewie24.pl
keyboard_arrow_right