call

Kondolencje i nekrologi

Nadmorska Grupa Medialna posiada w swojej ofercie unikatową propozycję uwzględniającą współczesne realia i zachowania społeczne. Tradycyjne formy wykorzystywane w przekazie informacji funeralnych, można doskonale zastąpić lub uzupełnić planszami informacyjnymi emitowanymi na naszym kanale telewizyjnym Telewizja TTM, którego dostawcą jest Telewizja Kablowa Chopin, uzyskując bardzo szybko znacznie większy zasięg informacji.

Chopin Info to program o ugruntowanej pozycji, mający nie tylko stałych widzów, ale wręcz standardowo publikowany na ekranach telewizyjnych w firmach, urzędach i instytucjach publicznych. Proponujemy Państwu plansze informacyjne, na których można przekazywać w bardzo skuteczny, niedrogi i bezpieczny sposób kondolencje, nekrologi oraz inne tego typu informacje.

Transmisja na żywo z kilkunastu pomorskich kościołów, to nowość na portalu Nadmorski24.pl szybko zdobywająca szerokie grono stałych odbiorców. Sygnał przekazywany jest w czasie rzeczywistym, a każdorazowe uruchomienie transmisji przez odbiorcę może być poprzedzone zleconymi przez Państwa nekrologami i kondolencjami. Portal Nadmorski24.pl odwiedza rocznie ponad 3 miliony odbiorców. Ilość emisji w okresie publikacji nekrologu: nieograniczona!

Usługa dostępna w mediach:

Telewizja TTM
keyboard_arrow_right
Portal Nadmorski24.pl
keyboard_arrow_right

Kondolencje:

  • Animowana telewizyjna plansza informacyjna z tekstem kondolencji na kanale telewizyjnym Telewizja TTM.
  • Animowana plansza z tekstem kondolencji poprzedzająca każdorazowe uruchomienie transmisji z kamer w kościołach na portalu Nadmorski24.pl.
  • Czas wyświetlania kondolencji na ekranie telewizyjnym lub przed rozpoczęciem transmisji z kamery: 10 sekund
  • Czas publikacji 5 dni od dnia złożenia zlecenia.

Nekrologi:

  • Animowana telewizyjna plansza informacyjna z tekstem nekrologu na kanale telewizyjnym Telewizja TTM.
  • Animowana plansza z tekstem nekrologu poprzedzająca każdorazowe uruchomienie transmisji z kamer w kościołach na portalu Nadmorski24.pl.
  • Czas wyświetlania nekrologu na ekranie telewizyjnym lub przed rozpoczęciem transmisji z kamery: 10 sekund
  • Czas publikacji od momentu wpłynięcia zlecenia (+4 roboczogodziny) do dnia pogrzebu włącznie.

Emitujemy powierzony tekst komunikatu na jednolitych szablonach graficznych lub w oparciu o materiały przekazane przez Zamawiającego.