call

Lokowanie marki / produktu

Lokowanie marki i produktu w przekazach radiowych i telewizyjnych to bardzo skuteczna forma reklamy proponowanej przez Nadmorską Grupę Medialną. Polega ona na umieszczeniu Państwa marki lub produktu w programie telewizyjnym, w trakcie którego uczestnicy korzystają z danej rzeczy, lub w naturalny sposób prezentują logotyp np. na odzieży, scenografii itp. Do świadomości odbiorcy trafia wówczas sytuacja, która kojarzy się z pozytywnym wykorzystaniem danego produktu i wzmocniona jest autorytetem występującej osoby.

Reklama dostępna w mediach:

Telewizja TTM
keyboard_arrow_right
Radio Norda FM
keyboard_arrow_right

Lokowanie produktu obejmuje:

  • Umieszczenie produktu/marki w scenariuszu programu.

  • Zapewnienie odpowiedniej ekspozycji produktu/marki w scenerii programu, dzięki czemu odbiorca będzie mógł z całkowitą pewnością zidentyfikować reklamowany w ten sposób obiekt.

Korzyści:

  • Docieramy do odbiorców, którzy omijają pasma reklamowe i poświęcają swoją uwagę tylko interesującym ich programom.

  • Dobierając odpowiednio produkt/markę do tematyki programu, prezentujemy go przede wszystkim osobom, które mogą z nich skorzystać i stać się potencjalnym klientem.

  • Badania rynkowe dowodzą, że odbiorcy pozytywnie reagują na lokowanie produktu/reklamy i ta forma promocji zwiększa ich zaufanie do eksponowanego obiektu, oraz jest argumentem do jego wybrania podczas dokonywania zakupów.